כפר חרוב, דרום רמת הגולן טל. 04-6761767

טיילת מצפה השלום:
שביל סלול מרהיב ביופיו המתחיל מרחבת התצפית ומשתרע לאורך שפת המצוק עד מבוא חמה. הליכה קלה ונוחה על רקע הנוף המדהים הנשקף ממדרונותיו הדרומיים של הגולן, חלקות מטעים וגידולי שדה, הרי הגליל, כיפת התבור וכמובן- הכנרת... כל אחד מוזמן להלך לאורך הטיילת ככל שיחפוץ, אורך הטיילת כולה עד מבוא חמה וחזרה כ- 6 ק"מ.

שמורת טבע מצוקי האון :
(הירידה לשמורה במדרגות מסודרות מרחבת התצפית במצפה השלום):
מסלול טבעתי, קל ונוח להליכה בלב בוסתנים טבעיים על רקע נופי הכנרת. הליכה בינות לעצי תאנה, עצי זית וגפן משתרכת, כשבתחילת המסלול מדלגים מעל נביעות קטנטנות המתנקזות בסופו של המסלול לבריכת אבן נושנה ששימשה להשקיית הבוסתן. משך המסלול כחצי שעה.

נחל אל על- המפל השחור והמפל הלבן:
אורך המסלול כולו (2 המפלים) הינו כ- 5 ק"מ.
המסלול מתחיל במושב אליעד, יורדים לנחל בשביל המסומן באדום. השביל עובר בתוך כרם זיתים ושיחי צבר ויורד במדרון סלע גיר לבן עד למפל הלבן. ממשיכים על אותו שביל המסומן באדום ומטפסים מעט, הסלע הלבן מתחלף בסלעי בזלת שחורים וממשיכים לכיוון המפל השחור. המסלול מסתיים במושב אבני איתן.

שמורת טבע מג'רסה:
השמורה שוכנת בצפון- מזרח הכנרת. בשטח השמורה 2 מסלולים:
מסלול רטוב ומסלול יבש:
המסלול הרטוב: שביל סלול ומסומן היורד לאפיק הנחל וממשיך במים- הליכה במורד הזרם כשהאפיק משנה את רוחבו ואת עומקו במהלך הטיול. לקראת אמצע המסלול מתרחב אפיק הנחל ונוצרות בריכות מוצלות. כשמגיעים לחורשת איקליפטוסים אפשר לצאת מהנחל באמצעות מדרגות בנויות או להמשיךם במים עד השלט המסמן את סוף המסלול, שם יוצאים מהנחל וחוזרים דרך המסלול היבש.
המסלול היבש: הליכה לאורך הגדה הדרומית של הנחל ומאפשר הנאה מהשמורה גם ללא הליכה במים. בחורשת האיקליפטוסים ישנן חלקות פיקניק.
הכניסה בתשלום, לפרטים: 04-6793410

בריכת המשושים:
בריכת המשושים היא ליבה שלל שמורת טבע המשושים שהינה חלק משמורת טבע היהודייה. בשמורה תצפית לנוף פנורמי של הגולן, דולמן- מצבת קבר עשויה אבני בזלת ענקיות מראשית האלף השני לספירה. ושתי דרכים לבריכה הצוננת: שביל המדרגות המוכר ושביל חדש, המוביל גם הוא לבריכה, שביל זה הינו אתגרי וכולל חצייה של נחל המשושים על אבנים וטיפוס על יתדות קבועות בסלע.
הכניסה בתשלום, לפרטים: 04-6820238
צימר בקתות נופש מצפה השלום, צימרים בצפון, צימרים ברמת הגולן, כפר חרוב
כל התכנים, התמונות והמידע באתר זה הנם באחריותו הבלעדית של בית העסק המפרסם (התיירן)
פותח ע"י weekend פורטל צימרים  אטרקציות